Персональний сайт вчителя української мови та літератури Світлани Сергіївни Рябих

Пошук
Посилання
1 вересня - День знань
1 вересня - День знань

Поділитися новиною:

1 вересня - День знань

Дзвенить, дзвенить шкільний дзвінок — Нас закликає до навчання. Ми поспішаєм на урок, І знову йдемо в світ пізнання

День знань — це, мабуть, єдине свято, яке одночасно є і загальним для всіх, і особистим для кожного. Першачки з ще не зовсім зрозумілим їм почуттям трепету, ховаючись за величезними букетами квітів, тримаючись за руки батьків, роблять свій перший крок на великому шляху знань, а новоспечені студенти вперше вступають у доросле життя. Учні шкіл, технікумів, коледжів, вузів, подорослішали за літо, відпочилі і засмаглі, знову зустрічаються зі своїми друзями і діляться враженнями про проведені літні канікули. Батьки, бабусі й дідусі проводжають своїх дітей та онуків у новий навчальний рік, де їх зустрічають вчителі та викладачі — люди, які ведуть їх до вершин знань. Та й у всіх інших є близькі або друзі, для яких свято День знань — подія актуальна та урочиста.

1 вересня пролунав Перший дзвоник і для учнів та вихованців Петропавлівського навчально-виховного комплексу. На свято завітали почесні гості: голова Куп’янської РДА Ситник Микола Миколайович, Петропавлівський сільський голова Козир Ольга Миколаївна, голова ФГ «Ромашка» Козир Анатолій Дмитрович.

Звичайно, головними винуватцями торжества в перший день осені є школярі — від першокласників з величезними бантами і оберемками квітів мало не вдвічі більшими себе, до вже зовсім дорослих старшокласників, які менше ніж через рік стануть абітурієнтами.

Вітаємо всіх зі святом Першого дзвоника!

Альбом: Свято Першого дзвоника Альбом: Свято Першого дзвоника Альбом: Свято Першого дзвоника Альбом: Свято Першого дзвоника
Web-адреса: svitlana-ryabykh.kupyansk.info/news/id/6467 | Переглядів: 133Дата публікації: 18:45 01.09.2014
Привітання

Раді вітати Вас на персональному сайті вчителя української мови та літератури

Світлани Сергіївни Рябих

Мої захоплення